Szanowny Kliencie !
Dziękujemy za skorzystanie z usług naszego serwisu. Zapraszamy ponownie.
Pamiętaj, że ISM to profesjonalny serwis, który udziela rocznej gwarancji na swoje usługi.
W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą !
513-630-430 wew.1 serwis@ismserwis.pl
Warunkiem utrzymania gwarancji jest zgłoszenie usterki do serwisu ISM, ingerencja innego serwisu w pojazd, skutkowała będzie utratą gwarancji. Jeśli dostarczasz nam swoje części, gwarancja nie będzie honorowana. Pojazd podlega okresowym przeglądom rocznym. Gwarancja obejmuje pojazdy, które minimum raz do roku są przeglądane przez mechaników ISM.
Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy , że naprawiony pojazd należy odebrać z serwisu najpóźniej w czasie 5 dni od daty zakończenia naprawy. O zakończeniu naprawy nasz doradca serwisowy poinformuje telefonicznie. Dopuszczamy w tej sytuacji zdarzenia losowe o których należy niezwłocznie powiadomić nasz serwis, wówczas czas odbioru możemy wydłużyć. W przypadku braku informacji zwrotnej, na pojazdy pozostawione dłużej niż 5 dni zostanie nałożona opłata za nieuzasadnione garażowanie w kwocie 66zł/dobę. Wszelkie usługi oraz części zamienne, akcesoria, płyny eksploatacyjne są odpłatne.

Rozumiem i akceptuję, że serwis ISM przeprowadza tylko płatne diagnostyki pojazdów.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z niniejszym dokumentem oraz akceptuję warunki współpracy z firmą Indywidualny Serwis Motocykli.

" was added to wishlist

UMÓW SERWIS
close slider

  Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza, wystarczy wpisać podstawowe dane maszyny oraz w skrócie zakres serwisu lub przeglądu.

  Nasz doradca serwisowy skontaktuje się z Państwem w najkrótszym możliwym czasie w celu potwierdzenia terminu wizyty. Dziękujemy!


  Proszę wybrać zakres usług

  Preferowana data serwisu motocykla

  Preferowany rodzaj transportu do serwisu

  Proszę podać preferowaną datę odbioru


  TRANSLATE »