• ism-team

  ISM to wielomarkowy, profesjonalny serwis, świadczący usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, przeglądów bieżących, skomplikowanych napraw silników, napraw powypadkowych, modyfikacji, tuningu, doradztwa. Dysponujemy wykwalifikowaną kardą specjalistów, istniejemy od 2012 roku a doświadczenie zdobywaliśmy latami. Nasza praca wykonywana jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, zawsze dbamy o profesjonalizm naszych działań, nie robimy prowizorek ani napraw na szybko.

  W ISM zawsze możesz liczyć na fachową poradę, podpowiedź czy sugestię, my lubimy swoją pracę nie jesteśmy normalnym serwisem, ale tak to już jest z pasjonatami.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • Sławek Ostrowski

  Doradca serwisowy

  510-853-788

 • Dorota Wielogórska

  Specjalistka ds. części zamiennych

  517-175-872

 • Adam Stolarczyk

  Mistrz serwisu

  Zawodowy mechanik motocyklowy posiadający ponad ośmioletnie doświadczenie w pracy z markowymi jednośladami. Wykwalifikowany, fabryczny mechanik Aprilia.  Adam to osoba która przykłada ogromną uwagę na jakość oraz estetykę swojej pracy, zapewniając najwyższej jakości profesjonalną obsługę Waszych maszyn. Jest odpowiedzialny za przeglądy i naprawy motocykli ale także skuterów , które bez problemu tuninguje, serwisuje, reanimuje i naprawia. Zawsze uśmiechnięty, pełen zapału do pracy oraz chęci zdobywania nowych doświadczeń.

  Prywatnie prócz motocykli w jego głowie pojawiają się komputery, dobry film oraz nowoczesne technologie. Od niedawna zapalony "nożownik" w senie robi noże :)

 • Zenek Redliński

  Mechanik, detaling

  Zawodowy mechanik motocyklowy z bardzo bogatym doświadczeniem teoretycznym oraz praktycznym. Jest to człowiek z ogromnym poczuciem estetyki co przekłada się na jakość jego pracy. Specjalizuje się w serwisowaniu motocykli marki Honda, ukończył szereg szkoleń serwisowych związanych z tą marka oraz przepracował wiele lat jako mechanik ASO Honda. Nie obce są mu także inne marki japońskie jak i Aprilia czy KTM. Prywatnie zapalony podróżnik motocyklowy, właściciel Hondy CB1000R, mąż i ojciec.

 • Siergiej Wróblewski

  Mechanik

  Siergiej to nasz inżynier mechaniki wielkogabarytowej, dosłownie, wyszkolił się na obsłudze maszyn rolniczych, skomplikowanych naprawach układów hydraulicznych. Absolwent Białoruskiej akademii technicznej w stopniu inżyniera. Z motocyklami związany od dziecka, hobbistycznie i zawodowo, posiada ogromną wiedzę i bardzo bogate doświadczenie praktyczne. Jest to człowiek cechujący się ogromną wytrwałością w dążeniu do celu, estetyką pracy oraz profesjonalizmem działania co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanych usług. 

   

 • Tomek Gąsior

  Mechanik

 • Tomek Jagiełło

  Kierownik serwisu , właściciel firmy

  510-749-768

  Z motocyklami związany od ponad dziewiętnastu lat, pasjonat oraz hobbysta. Zajmuję się prowadzeniem firmy, pozyskiwaniem oraz obsługą klientów, zamawianiem części , sprzedażą akcesoriów i części oraz mechaniką. Jeśli potrzebujecie coś nietypowego do Swoich motocykli to ten człowiek pomoże Wam zamienić marzenia w rzeczywistość. Podejmie się realizacji nietypowych zleceń, obce jest mu stwierdzanie „ nie da się”.

  Prywatnie miłośnik turystycznych wypadów motocyklowych, właściciel Aprili Caponord Rally Raid, mąż i ojciec.

Witaj! Masz pytanie?

)
  is typing...

  Wyślij nam wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy!

   

  Wyślij wiadomość Cancel