Gabro Up Map T800

Up Map dla motocykli APRILIA

Łatwe flashowanie ECU Aprilia za pomocą smartfona jest świetne!

Jest to aplikacja na smartfony Bluetooth z systemem Android lub iOS oparta na sprzęcie Plug-and-Play o nazwie T800+, która umożliwia flashowanie motocykla Aprilia!

To bardzo praktyczne, bezpieczne i łatwe narzędzie do strojenia ECU, zawsze w Twojej kieszeni.

 

Korzystając z tego narzędzia, będziesz mógł w ciągu kilku minut wyświetlać dostępne mapy i przywrócić mapę OEM motocykla w dowolnym momencie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Możesz pobrać mapy z aplikacji, przechowywać w telefonie wszystkie dostrojone mapy, które chcesz i wgrywać dowolną konkretną w ECU motocykla, nawet podczas szybkiego postoju.

 

Po każdym flashu narzędzie automatycznie wykonuje naukę przepustnicy i rollgazu: nie jest potrzebne żadne dodatkowe narzędzie diagnostyczne lub wizyta w serwisie.

 

Kupując Aprilia UpMap, uzyskasz dostęp do całej ogromnej bazy danych dostrojonych map stworzonych przez Gabro, głównego tunera Aprilia ECU, w jego ponad 10-letniej działalności.

Wszystkie dostępne mapy w aplikacji zostały dokładnie przygotowane na hamowni i dostrojone na torze/ulicy przy użyciu kompletnych systemów rejestrowania danych, a także gruntownie przetestowane przed wydaniem.

 

W cenie zawsze zawarte są 3 mapy:

– mapa zapasowa do przywracania ECU

– mapa wyścigu standardowego

– jedna niestandardowa mapa Gabro Racing do wyboru, pasująca do twojej wersji motocykla

Użyj kodu FREERACE, aby pobrać bezpłatną mapę RACE, oraz kodu GRTMAP, aby pobrać mapę Gabro Racing.

Mapy oparte na RACE pozwalają na użycie  wydechów z dekatem i pozwalają na usunięcie elementów homologacji, takich jak sondy lambda, system PAIR, wkład węglowy.

 

 

W przypadku motocykli 2021+ przedstawia stronę odczytu/kasowania błędów w aplikacji, a także funkcję danych na żywo. To pozwoli ci przeprowadzić diagnostykę w domu i sprawdzić/zresetować lampkę błędu deski rozdzielczej.

 

UpMap jest dostępny dla:

-’09-’20 RSV4 i TuonoV4

-’21+ RS i Tuono660

-’21+ RSV4 i TuonoV4

-’22+ Tuareg 660

-17-20 Shiver i Dorsoduro 900

Oferta Gabro Aprilia Special Parts

Sale
 • ( 0 Opinia klienta )

Na zamówienie

Sale
 • ( 0 Opinia klienta )

Up Map T800 – Gabro| Tuareg 660

2,499.00  brutto

Na zamówienie

Dostępny od ręki

" was added to wishlist

UMÓW SERWIS
close slider

  Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza, wystarczy wpisać podstawowe dane maszyny oraz w skrócie zakres serwisu lub przeglądu.

  Nasz doradca serwisowy skontaktuje się z Państwem w najkrótszym możliwym czasie w celu potwierdzenia terminu wizyty. Dziękujemy!


  Proszę wybrać zakres usług

  Preferowana data serwisu motocykla

  Preferowany rodzaj transportu do serwisu

  Proszę podać preferowaną datę odbioru


  TRANSLATE »