• ism-team

  ISM to wielomarkowy, profesjonalny serwis, świadczący usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, przeglądów bieżących, skomplikowanych napraw silników, napraw powypadkowych, modyfikacji, tuningu, doradztwa. Dysponujemy wykwalifikowaną kardą specjalistów, istniejemy od 2012 roku a doświadczenie zdobywaliśmy latami. Nasza praca wykonywana jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, zawsze dbamy o profesjonalizm naszych działań, nie robimy prowizorek ani napraw na szybko.

  W ISM zawsze możesz liczyć na fachową poradę, podpowiedź czy sugestię, my lubimy swoją pracę nie jesteśmy normalnym serwisem, ale tak to już jest z pasjonatami.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • Ania Jagiełło

  Specjalista do spraw części zamiennych

  22-400-94-53

 • Sławek Ostrowski

  Doradca serwisowy

  510-853-788

 • Zenek Redliński

  Starszy mechanik

  Zawodowy mechanik motocyklowy z bardzo bogatym doświadczeniem teoretycznym oraz praktycznym. Jest to człowiek z ogromnym poczuciem estetyki co przekłada się na jakość jego pracy. Specjalizuje się w serwisowaniu motocykli marki Honda, ukończył szereg szkoleń serwisowych związanych z tą marka oraz przepracował wiele lat jako mechanik ASO Honda. Nie obce są mu także inne marki japońskie jak i Aprilia czy KTM. Prywatnie zapalony podróżnik motocyklowy, właściciel Hondy CB1000R, mąż i ojciec.

 • Adam Stolarczyk

  Starszy mechanik

  Zawodowy mechanik motocyklowy posiadający ponad sześcioletnie doświadczenie w pracy z markowymi jednośladami. Adam to osoba która przykłada ogromną uwagę na jakość oraz estetykę swojej pracy, zapewniając najwyższej jakości profesjonalną obsługę Waszych maszyn. Jest odpowiedzialny za przeglądy i naprawy motocykli ale także skuterów , które bez problemu tuninguje, serwisuje, reanimuje i naprawia. Zawsze uśmiechnięty, pełen zapału do pracy oraz chęci zdobywania nowych doświadczeń.

  Prywatnie prócz motocykli w jego głowie pojawiają się komputery, dobry film oraz nowoczesne technologie. Od niedawna zapalony "nożownik" w senie robi noże :)

 • Igor Borysowski

  Mechanik

  Igor Borysowski – z zamiłowania mechanik motocyklowy , samochodowy oraz silników zaburtowych. Cechuje go ogromny zapał do pracy, chęć nabierania nowych umiejętności oraz gromadzenia doświadczenia . Igor to osoba , która przykłada sporo uwagi do wykonywanych napraw, cechuje go ogromna pogoda ducha, otwartość oraz chęć rozwoju zawodowego. Odpowiedzialny jest za serwis bieżący motocykli oraz skuterów, wykonuje przeglądy okresowe, wymiany podzespołów eksploatacyjnych oraz remonty. Pod stałym nadzorem naszej doświadczonej ekipy zdobywa wiedzę aby niebawem zostać samodzielnym mechanikiem motocyklowym.

  Prywatnie miłośnik bawarskiej motoryzacji z logiem śmigła, w wolnym czasie lubi zamoczyć spławik.

 • Tomek Jagiełło

  Kierownik serwisu , właściciel firmy

  510-749-768

  Z motocyklami związany od ponad piętnastu lat, pasjonat oraz hobbysta. Zajmuję się prowadzeniem firmy, pozyskiwaniem oraz obsługą klientów, zamawianiem części , sprzedażą akcesoriów i części oraz mechaniką. Jeśli potrzebujecie coś nietypowego do Swoich motocykli to ten człowiek pomoże Wam zamienić marzenia w rzeczywistość. Podejmie się realizacji nietypowych zleceń, obce jest mu stwierdzanie „ nie da się”.

  Prywatnie miłośnik turystycznych wypadów motocyklowych, właściciel Aprili Caponord Rally Raid, mąż i ojciec.

Witaj! Masz pytanie?

)
  is typing...

  Wyślij nam wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy!

   

  Wyślij wiadomość Cancel